„Stepmonter“ siūlo visas paslaugas, susijusias su metalinių turėklų, laiptų, terasų stiklinimu ir atskirų turėklų elementų gamyba ir įrengimu. Mūsų specialistai apmatuoja, konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja metalinius turėklus, laiptus, atskirus jų elementus. Taip pat viena iš mūsų ilgamečių sričių yra balkonų ir terasų stiklinimas su rėminėmis ir berėmėmis stiklo sistemomis.

Konsultavimas ir apmatavimas

Specialisto išmanančio savo darbą pagalba reikalinga tuomet, kai žmogus visiškai nedirba su turėklų laiptų, stiklinimo sistemų projektais ir net neįsivaizduoja, kokie turėklai laiptai ar stiklinimo sistemos jo namuose galėtų tikti. Tokiais atvejais būtina pasiūlyti galimus variantus, pateikti pavyzdžius, kad užsakovas geriau suprastu ko jis nori. Stepmonter specialistai visuomet atvažiuoja į vietą išsimatuoti objekto ir aptarti galimus jo variantus, parodyti pavyzdžius, kaip buvo padaryta kitur, pakonsultuoti koks variantas yra patikimesnis ir labiau atitinka užsakovo lūkesčius. Su užsakovu yra aptariamos ir galimos detalės, priderinimo prie namų interjero stiliaus galimybės. Mūsų tikslas – užsakovų gyvenimo patogumas ir pagaminto abjekto patikimumas.

Projektavimas

Suprojektuosime Jūsų metalinius laiptus, turėklus ar įstiklinimo sistemą balkonams ar terasom pagal esamos montavimo vietos dydį. Reikalui esant, kai vieta yra per siaura ar per trumpa, jei leidžia galimybės, ieškosime sprendimų kaip ją padidinti. Padarysime metalinių turėklų ar laiptų planą, detalius brėžinius. Geresniam būsimų turėklų ir laiptų įsivaizdavimui siūlome laiptų vizualizaciją, naudojame Solidwork programine įrangą. Jos pagalba lengva suprasti ar tai tikrai bus jūsų norimi laiptai ar metaliniai turėklai, o jei ne, viską galima koreguoti ir galutinai išpildyti jūsų lūkesčius.

Gamyba

Turėklų elementai, laiptų mediniai ir metalo gaminiai gaminami mūsų cechuose. Pakopas, porankius, statramsčius, atraminius stulpus gaminame iš įvairios plieno ar medienos – ąžuolo, uosio, pušies, klevo. Metalinės sijos, plieno ir nerūdijančio plieno turėklai taip pat gaminami mūsų metalo ceche pagal užsakovo poreikius.

Montavimas

Metalinių laiptų ar turėklų montavimas – paskutinis etapas visame procese. Jei turėklai ar laiptai yra ant metalinio karkaso, į jūsų objektą atvyksta metalinio karkaso montuotojai ir vietoje montuoja patį karkasą. Karkaso montavimas paprastai užtrunka vieną dieną. Medines pakopas, turėklą montuojame vėliau, pagal užsakovo pageidavimą, kai pastato vidaus apdailos darbai artėja į pabaigą. viskas sumontuojama per 1-2 savaites priklausomai nuo turėklų ar laiptų plano sudėtingumo.

English EN Lithuanian LT Russian RU Swedish SV