Turėklų elementai pagaminti iš nerūdijančio plieno yra tvirtinamosios ir jungiamosios  atskiros dalys skirtos laiptų turėklams, terasų ir balkonų tvorelėms ir kitą panašia paskirtį atliekančioms metalo konstrukcijoms. Tai įvairūs perėjimai, sujungimai ir tvirtinimo detalės, suteikiančios namams puikų estetinį vaizdą. Sujungiamosios plieno detalės pagamintos labai preciziškai, konstrukcijos yra itin paprastos ir tuo pačiu universalios, todėl jas visai nesunku montuoti pačiam.

Montuojant turėklų elementus, jų nereikės net virinti. Užtenka panaudoti kniedes arba specialius klijus. Nerūdijančio plieno turėklai surinkti iš atskirų turėklų elementų nereikalauja specialios priežiūros. Jų nereikia perdažyti, nerūdijančio plieno konstrukcijos ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.  Mūsų gaminami turėklų elementai, kaip ir patys mūsų gamybos metaliniai turėklai yra gaminami iš AISI304 ir AISI316 plieno, kuris yra netik atsparus įprastai korozijai bei daugeliui cheminių medžiagų, bet yra pasižymintis aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir patvarumu. Iš AISI316 – nerūdijančio plieno pagaminti  turėklų elementai tinka atšiaurioms sąlygoms kur įprastinės nerūdijančio plieno rūšys neatsilaikytų prieš koroziją pvz. pakrantės zonos, lauko baseinai ar kitos atšiaurios ir agresyvios vietos.

Mūsų naudojami turėklų elementai

Turėklų stulpeliai- statramsčiai – Tai jau pilnai paruošti turėklų stulpeliai, kuriuos belieka pritvirtinti prie pagrindo. montavimas yra nesudėtingas ir greitas. Šie nerūdijančio plieno stulpeliai skirti tiems kam nerūdijančio plieno turėklus reikėjo sumontuoti anksčiau. Tai nereikalauja jokio virinimo ar jokių specialių įrankių.

Porankio laikikliai – Ieškant būdų pritvirtinti porankį prie stovo, sienos, ar stiklo, siūlome jums tinkamus porankio laikiklius iš plataus mūsų siūlomo porankio laikiklių pasirinkimo.  Kintamo aukščio ir kampo laikikliai leis jums įgyvendinti pačius įvairiausius sumanimus.

Alkūnės – puikus ir paprastas sprendimas pakreipti jūsų porankį norima kryptimi. Čia yra nereikalingas joks virinimas ar šlifavimas. Alkūnės gaminamos iš AISI 316 nerūdijančio plieno markės tinkančio itin atšiauriom sąlygom ir agresyviems klimato pokyčiams. Ir AISI 304, kuris labiau tinka įprastam klimatui.  Mūsų parduodamos alkūnės tinka įvairaus diametro vamzdžiams (teirautis). Alkūnės gali būti apvalios pusapvalės arba stačios. Jei jūsų porankis sukasi nestandartiniu kampu ieškokite reguliuojamų kampu alkūnių.

Porankių užbaigimai – Kad užbaigtumėte turėklų sistemą jums taip pat reikalinga porankio ( vamzdžio ) užbaigimai (aklės). Porankių užbaigimai labai paprastai montuojami, jos yra tiesiog įkalamos į vamzdžio galą.

Dangteliai ir flanšai – tai statramsčių ar turėklų stulpelių tvirtinimo ruošiniai. Įprastai šios detalės yra klijuojamos arba virinamos, derinant su apdailiniais dangteliais turėkluose.

Turėklų elementai su medžio sistema – Norėdami suteikti laiptinei natūralaus medžio jaukumo galime pasiūlyti ir turėklų elementų su medžio sistema. Įvairūs mediniai parankiai ir jungiamosios detalės padės suderinti metalinių turėklų stovus su rankai maloniu mediniu porankiu.

English EN Lithuanian LT Russian RU Swedish SV