Terasa – puiki galimybė praplėsti gyvenamąjį plotą individualiame name ar daugiabutyje, bei suteikti papildomos naudingos erdvės komerciniuose pastatuose. Įstiklintos terasos – tai puiki vieta vasarą pasislėpti nuo stipraus vėjo ar nemalonaus lietaus, o žiemą grožėtis už lango šokančiomis snaigėmis nejaučiant stingdančio šalčio. Pagalvokite, kur jaukiau galima papusryčiauti ar išlenkti taurę vyno po įtemptos darbo dienos, jei ne įstiklintoje terasoje? Stepmonter komanda pasirūpins, kad šį malonumą jūs patirtumėte aukščiausiame lygmenyje, nes tererasų stiklinimas yra viena iš mūsų pagrindinių veiklos sričių.

Berėmis terasų stiklinimas

Berėmis terasų stiklinimas suteikia pastatui modernumo bei šiuolaikiškumo, o šeimininkams leidžia mėgautis terasos malonumais nuo pavasario iki rudens. Berėmio terasų stiklinimo, kurį mes siūlome savo klientams privalumas yra tas, kad nesimato aliuminio profilių. Taip sukuriama gamtai ir aplinkai artima erdvė. Šio berėmio terasų stiklinimo trūkumas ko gero yra tik mažas tarpelis tarp stiklu susijungimo, kuris yra šiek tiek pralaidus vėjui, tačiau sistema puikiai apsaugo nuo lietaus ar šaltų vėjo gūsių, taip pat nuo nešamų dulkių bei lapų, o vasaros vakarais ir nuo vabzdžių. Esant palankioms oro sąlygoms stiklai sustumiami pageidaujama kryptimi.

Berėmės stiklinimo sistemos gamyba trunka nuo vienos savaitės (trukmė priklauso nuo turimų užsakymų, susisiekite su mumis ir mes Jums tiksliai atsakysime, kada galime pagaminti Jūsų užsakymą).

Rėminis terasų stiklinimas

Rėminis terasų stiklinimas yra gana sandarus bei tvirtas. Tokioje terasoje bus jauku ir šaltesnėmis dienomis (ypač naudojant židinius, krosneles). Tokia terasa puikiai apsaugos gyvenamąsias patalpas nuo šalčio bei triukšmo, t.y. namui suteiks papildomo sandarumo. Kambaryje turinčiam įstiklintą terasą temperatūra būna aukštesnė lyginant su namais ar butais turinčiais atviras terasas.

Rėminio stiklinimo sistemos įprastai tinka ir individualių namų terasoms ir terasoms įrengtoms daugiabučiuose. Jomis galima sukurti šiuolaikišką , modernų ar klasikinį balkonų ir terasų stilių. Rėminiui terasų stiklinimui naudojame aukštos kokybės aliuminio profilį, kuris gali būti anoduotas arba dažytas milteliniu būdu. Rėminio stiklinimo sistema uždaro erdvę be jokio tarpelio. Rėmai sustumiami pageidaujama kryptimi įgaunant visišką sandarumą. Stiklinimui naudojamas grūdintas skaidrus arba tonuotas stiklas. Gaminio gamyba ir montavimas trunka 4-6 savaites.


Jei vis tiek turite abejonių ir negalite nuspręsti kurią terasų ar balkonų stiklinimo sistemą pasirinkti, Susisiekite su mumis ir mes suteiksime jums nemokamą profesionalią konsultaciją – atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, atsižvelgę į Jūsų būstą pasiūlysime įvairius balkonų ar terasos stiklinimo variantus bei patarsime kokį balkono ar terasos stiklinimo būdą pasirinkti.

English EN Lithuanian LT Russian RU Swedish SV