Laiptai tai ne tik atlieka iš vieno į kitą aukštą patekimo funkciją, tačiau gali tapti ir labai svarbiu estetišku stiliaus akcentu, sukuriančiu vientisą interjerą jūsų namams ar viešai įstaigai. Naudodami pažangiausią šių laikų įrangą gaminame patvarius lauko ir vidaus metalinius laiptus individualiems namams, daugiabučiams, biurams, pramoninės paskirties pastatams, viešosioms įstaigoms ir lauko teritorijoms.

Ilgaamžiai metaliniai laiptai

Projektuojame, gaminame ir montuojame tvirtus, kokybiškus ir patikimus pramoninius metalinius laiptus patalpoms ir lauko teritorijoms. Mums svarbiausia – gaminių kokybė, tad ypatingą dėmesį skiriame projektavimo etapui, kurį atliekame su pažangiausia Solidvork programine įranga. Skaitmeninis trimatis modeliavimas padeda rangovui ir užsakovui aiškiau suprasti kokio siekiama galutinio rezultato, tad mūsų klientai visuomet lieka patenkinti. Mes turime Aukščiausios kvalifikacijos specialistus ir tinkamą infrastruktūrą – įgyvendinti tiek įprastus, tiek nestandartinius vidaus metalinių laiptų užsakymus. Kokybiški metaliniai laiptai suteikia pridėtinę vertę kiekvienam objektui, kad ir koks jis bebūtų.

Metaliniai laiptai, gaminami pagal individualius poreikius

Vos tik gavę užsakymą, pirmiausia suteikiame savo klientui išsamią ir profesionalią konsultaciją, pasiūlome efektyviausią sprendimą pagal individualius poreikius. Gaminame įvairaus dizaino metalinius laiptus su standartiniais, kaltiniais metalo elementais ar medžiu. Jei reikia, lauko metaliniai laiptai gali būti projektuojami ir gaminami naudojant mechaniškai apdirbtas medžiagas. Galime naudoti cinkuotas, presuotas, profiliuotas arba suvirintas groteles. Naudojant šiuos technologinius sprendimus metaliniai laiptai tampa neslidūs, ant jų nesikaupia šiukšlės, laiptai taip pat neapledėja. Kartu su laiptais galime sumontuoti ir betonines ar kitokios medžiagos pakopas. Vidaus metaliniai laiptai pasižymi stabilumu ,neturi girgždesio, nesi deformuoja, vidinė ertmė uzžpildoma betonu. Laiptų paviršių nesudėtnga padengti pageidaujama spalva. Galima uždėti pageidaujamas pakopas, kurios gali būti medinės, stiklinės ar iš kitos medžiagos. Siūlome išties platų įvairų metalinių laiptų asortimentą, projektuojame laiptus pagal individualius poreikius. Gamyba ir montavimas trunka apie 4-6 savaites .

English EN Lithuanian LT Russian RU Swedish SV